© 2022 Uys Gümrükleme
Tüm Hakları Saklıdır.

UYS Online

Web Gümrük

Teknolojinin her geçen gün gelişme kaydettiği günümüzde, Gümrük Müşavirliği şirketlerinin bu değişim ve gelişime kayıtsız kalması söz konusu olamaz. Bu nedenle UYS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. olarak bizler, siz değerli müşterilerimize daha iyiyi sunmak adına yeni bir uygulama olan WEB GÜMRÜK uygulamasını faaliyete geçirdiğimizi bildirmekten gurur duyuyoruz.

 

Bu sistemle;  UYS AİLESİ, olarak çalıştığımız firmalara özel verdiğimiz Web Gümrük hizmeti sayesinde, kullanıcı kodu ve şifreler ile, işlemi sürmekte olan veya işlemi tamamlanmış dosyalarınızın, iş takip bilgilerine ve dijital arşivlerine erişebilir, bu dosyalar ile ilgili basit raporlar oluşturup Excel'e aktarabilirsiniz.

 

Sağladığı Kolaylıklar; dijital arşiv sayesinde Evrakların geç gelmesi veya geriye dönük arama yapmanız gerektiğinde, ithalat veya ihracat işlemleriniz ile ilgili herhangi bir dokümana ihtiyaç duymanız halinde tek yapmanız gereken sisteme bağlanıp ilgili referans numarasıyla sisteme girmektir. İş takip sistemi sayesinde devam eden gümrük işlemleri hakkında anlık bilgi sahibi olmak ve rapor almak, hazır raporlar sayesinde analiz sürecini hızlandırmak, İngilizce sürümü sayesinde yurtdışındaki partner firmalarınız veya ana firmaya raporlar hazırlamak, artık çok kolay.

 

GİRİŞ